Elektrolytická detoxikační vanička

detoxikace těla od organických i anorganických toxinů

 

Milé dámy (ale i pánové)!

   Pečujete o sebe? Určitě ano. Reklamy nás nabádají k nákupu kvalitní kosmetiky, abychom měli vypnutou a zářivou pleť. Výživoví poradci se předhánějí v nejnovějších trendech skladby jídelníčku, abychom byli zdraví a štíhlí. Ale co když se nám přes všechny snahy nedaří dosáhnout kýžených výsledků? Respektive věříte, že jak plyne čas, je možné vypadat čím dál tím lépe, a ne naopak?

   Tajemství úspěchu tkví v tom, jak náš organismus umí nakládat s odpadními látkami. Většina omlazovacích a zkrášlovacích procedur se zaměřuje na to, co do těla vkládáme zvenčí, ať už je to zdravá strava či omlazující kosmetika. Pokud si ovšem naše tělo neporadí stoprocentně s odpadem, který vzniká při všech biochemických procesech v organismu, přebytečné toxiny jsou postupně skladovány v tukových buňkách a všude tam, kde co nejméně ohrožují funkčnost důležitých orgánů. Na základě fyzikálních procesů na sebe toxiny nabalují další tuky ze stravy a přebytečnou vodu. Výsledkem je zablokovaný metabolismus, celulitida, celkové stárnutí organismu.

 

   Naše tělo má velkou regenerační schopnost a pokud mu pomůžeme změnou stravy, trochou pohybu a právě odstraněním nahromaděných toxinů, rázem zjistíme, že to na náš celkový zdravotní stav i vzhled mělo větší vliv než nejdražší doplňky stravy a kosmetika. Čistý organismus rovná se mladý organismus, a naopak.

 

   Nejúčinnější metodou, jak fyzicky dostat usazené toxiny z těla ven, je použití elektrolytické detoxikační vaničky. Na základě proudění elektronů v obvodu, do kterého jste zapojeni, doslova vytáhne z vašeho těla i nečistoty usazené po mnoho let. Do vaničky se dává pouze čistá voda a trocha himalájské soli. Migrací iontů v ionizovaném elektrolytickém roztoku vznikne ve vaničce velmi slabý elektrický proud. Vytváří se elektromagnetické pole, které stimuluje reflexní zóny nohou nebo rukou. Tyto stimuly se postupně předávají tělesnými tekutinami všem orgánům. Chodidla a ruce obsahují spoustu pórů, mazových žláz, nervových zakončení a reflexních bodů. Mazové žlázy jsou těsně spojeny se sítí jemných kapilár, které šíří informace do celého těla. Toto bioenergetické proudění stimuluje mikrocirkulaci, odstraňuje energetické bloky a podporuje činnost měkkých tkání, tělesných orgánů a systémů. Generátor vaničky umožňuje navolit více druhů programů. Zvolením „pozitivního“ programu odstraňujeme z těla ve velké míře záporně nabité ionty organických kyselin. Naopak „negativní“ program bude z těla eliminovat kladně nabité těžké kovy. Množství nečistot na závěr uvidíte samy ve formě barevných sraženin ve vodě. Někdy voda obsahuje mastné skvrny, protože se z lymfatického systému uvolňují drobounké částečky tuku, které pak plavou na hladině. Následný pocit odlehčení můžete zaznamenat hned po prvním použití. Při opakování procedury dochází k rozhýbání metabolismu, přirozené ztrátě kilogramů a zlepšení kvality pleti.